LIMUZYNY AUTO DO ŚLUBU TORUŃ BYDGOSZCZ

Regulamin


Warning: Creating default object from empty value in /wp-content/plugins/wp-google-map-plugin/modules/shortcode/views/put-wpgmp.php on line 96
Dobra zabawa jest ważna, ale bezpieczeństwo naszych Pasażerów najważniejsze ,dlatego należy zapoznać się z regulaminem. Jest trochę przydługi i nudny 🙂 ale najważniejsze rzeczy to kwestie bezpieczeństwa- prosimy, aby nie palić w aucie oraz podczas jazdy nie otwierac drzwi i nie wychylać się przez okna i szyberdach)
 
 
REGULAMIN WYNAJMU LIMUZYNY
1. W przypadku wynajmu limuzyny na określony czas, czas ten jest liczony od momentu podstawienia limuzyny w uzgodnione miejsce (tzn. nasz czas dojazdu nie jest doliczany do czasu wynajmu). Oznacza to także, że jeśli kurs wynajem będzie zamówiony na godz.21 i kierowca będzie czekał na miejscu od godz.21:00, a Państwo wyjdą do limuzyny np. o godz.21:20, to czas liczymy od 21:00 (wynika to z faktu, że czasem jest kilka kursów pod rząd i chcemy możliwie unikać opóźnień).
2. Zastrzegamy sobie możliwość spóźnienia przyjazdu limuzyny w przypadkach od nas niezależnych (np.korki i objazdy,  nadmierne zabrudzenie limuzyny przez poprzedniego najemcę powodujące konieczność dodatkowego sprzątania). Opóźnienie takie zwykle nie przekracza 10-15 minut. w skrajnych przypadkach może być dłuższe (kieorwca dzwoni wówczas poinformować o opóźnieniu) w takiej sytuacji czas wynajmu jest odpowiednio przedłużony (np.w przypadku zamówienia limuzyny na 1 godzinę na godz.21 i przybycia limuzyny o godz.21:10 czas wynajmu może zostac przedłużony do godz.22:10).
3. Na życzenie klienta istnieje możliwość skrócenia uzgodnionego wcześniej czasu wynajmu, jednakże kwota za niewykorzystany czas nie zostanie zwrócona.
4. Na życzenie klienta istnieje możliwość wydłużenia uzgodnionego wcześniej czasu wynajmu, pod warunkiem jednak, że limuzyna nie ma kolejnej rezerwacji o danej porze. Jeżeli nie uzgodnono wcześniej inaczej,  płatność za każdą kolejną, rozpoczętą godzinę liczymy proporcjonalnie do kwoty za uzgodniony czas (np.przy wynajmie na 1 godzinę, rozpoczęcie kolejnej, drugiej godziny oznaca konieczność dopłaty 100% kwoty).  Mozliwość przedłuzenia wynajmu oraz jego koszt należy PRZED zakończeniem ustalonego czasu uzgodnić telefonicznie pod nr tel 600 91 21 31.
5. W przypadku wynajmu limuzyny na okoliczności inne niż ślub (np.wieczory panienskie, urodziny, studniówki) klient zamawia limuzynę o określonej pojemności (np. 8-osobową). Staramy się uwzględniać życzenia np. co do koloru limuzyny lub wyposażenia jej w konkretne źródło muzyki (cd lub pendrive), ale gwarancja uwzględnienia dodatkowych parametrów wymaga wcześniejszego, wyraźnego ustalenia, a czasem także dopłaty.
6. Płatność za wynajem powinna być dokonana PRZED świadczeniem usługi. Na życzenie Klienta wystawiamy faktury VAT. 
7. Pasażerowie mogą korzystać z kubeczków jednorazowych znajdujących się w limuzynie. Na życzenie jest możliwość wyposażenia limuzyny w szklane kieliszki i kubeczki- w przypadku zbicia kieliszka lub szklanki z winy pasażera zostanie pobrana opłata 10zł/szt.
8. Pasażerowie mogą korzystać ze sprzętu muzycznego znajdującego się w limuzynie. Istnieje także możliwość włączenia własnej składanki muzycznej- powinna być nagrana na płycie CD, karcie SD lub pendrive USB (w zależności od modelu limuzyny dostepny jest albo odtwarzacz CD, albo wejście USB/SD- najlepiej mieć przygotowaną muzykę na różnych rodzajach nośników).
9. Wskazane jest, aby trudne do sprzątniecia gadżety używane na imprezach (np. tzw. węże boa) pozostawić na czas wynajmu w depozycie u kierowcy.
10. Nie należy przekraczać uzgodnionej wcześniej liczby pasażerów. Limuzyna 8-osobowa to limuzyna 8-osobowa -nie ma możliwości, żeby jednocześnie skorzystało z niej np.12 osób. 
11. W limuzynie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu oraz zażywania substancji niedozwolonych.
12.. Do limuzyny można wnosić swoje napoje. Prosimy o niespożywanie posiłków w limuzynie.
13. Pasażerowie są zobowiązani do zachowania zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z limuzyny– dotyczy to w szczególności bezwzględnego zakazu wychylania się przez okna i szyberdach oraz otwierania drzwi podczas jazdy. Podczas jazdy należy zajmować miejsca siedzące.
14. Kierowca jest zobowiązany przestrzegać zasad ruchu drogowego oraz ograniczeń wynikają)cych z wielkości samochodu. Oznacza to, że nie może np. wjechać w ulicę, na której jest zakaz ruchu (lub zakaz ruchu pojazdów o określonej masie), albo np.w zbyt wąską dla limuzyny uliczkę osiedlową.
15. Klient ponosi odpowiedzialność za siebie, swoich gości, a także ewentualne szkody wyrządzone ze swojej winy w limuzynie przez pasażerów.
16. W przypadku rażącego naruszania zasad bezpieczeństwa przez pasażerów, kierowca ma prawo zatrzymać limuzynę, wyprosić niesfornych pasażerów lub przerwać kurs. W takiej sytuacji płatność za wynajem nie zostanie zwrócona. 
17. Jeżeli zarezerwowana usługa nie może zostać zrealizowana przez wynajmującego z przyczyn losowych wybranym przez klienta samochodem, wówczas zaliczka zostanie zwrócona w pełnej wysokości lub zostanie podstawiony samochód możliwie zbliżony do zarezerwowanego. 
18. W związku ze sytuacją epidemiologiczną w Polsce, obowiązują do odwołania dodatkowe obostrzenia: w limuzynie nie mogą przebywać osoby na kwarantannie, w izolacji lub wykazujące objawy chorobowe wskazujące na prawdopodobieństwo zakażenia koronawirusem
19. Klient oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych, które podaje dobrowolnie, ma do nich wgląd i prawo ich zmian zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 
 

Kontakt e-mail

Napisz do nas na adres:
biuro@eurolimuzyny.pl


Kontakt telefoniczny

Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod nr tel:
600 91 21 31 oraz 606 406 444


Kontakt osobisty

Chcesz obejrzeć auta na żywo? Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia teminu spotkania.