LIMUZYNY AUTO DO ŚLUBU TORUŃ BYDGOSZCZ

Cadillac Fleetwood 1965

ogromny amerykański krążownik szos

Cadillac Fleetwood 1965

per-hour-rate
Wynajem na ślub
999-1499zł *zależne od terminu i miasta
1-4 osób
kremowy
6m
1965
amerykańska legenda lat 60.
liczne chromowane elementy
Zarezerwuj teraz
Zapytanie / Rezerwacja



Cadillac Fleetwood 1965










UWAGA! Mamy chwilowe problemy techniczne z formularzami- występuje błąd przy wysyłaniu. Prosimy o kontakt mailowy (biuro@eurolimuzyny.pl) lub telefoniczny (600 91 21 31)

OPIS

Cadillac- to spełnienie „american dream”, najbardziej luksusowa (obok Lincolna) amerykańska marka samochodów. Marka powstała w 1902r. Na lata 50., 60. i 70. przypada okres największej świetności firmy, która produkowała wówczas najpotężniejsze krążowniki szos w swojej historii.

Proponowany model to Cadillac Fleetwood Sixty Special Brougham z 1965r. To najdroższy model Cadillac’a i prawdopodobnie najbardziej luksusowe i najlepiej wyposażone auto na świecie w swoich czasach. Co godne uwagi – nasz Cadillac ma m.in. 8 (osiem!) elektrycznie otwieranych szyb, doświetlanie zakrętów, czy „inteligentne” światła drogowe (sam przełącza na światła mijania, gdy z naprzeciwka jedzie inne auto). To elementy, których niewątpliwie nie znajdziecie we większości współczesnych, o ponad 50 lat młodszych samochodów!

Samochód robi wielkie wrażenie, ponieważ przy jego gabarytach (6m długości i 2m szerokości) każdy współczesny Mercedes, Audi czy BMW wydaje się malutki. Legendarne amerykańskie „skrzydła” są z pewnością ozdobą tylnej części auta. Na wygodnych pluszowych kanapach niewątpliwie poczujesz się jak na domowej sofie!

 

SZCZEGÓLNIE POLECAMY WYNAJEM NA:
  • Śluby
  • Zaręczyny i romantyczne randki
  • Rocznice ślubu
  • Przejazd urodzinowy dla Rodziców lub Dziadków
  • Wycieczka po mieście