Oferta Limuzyny Ceny

WYDARZENIA

Nasza firma obsługiwała wiele ważnych imprez i wydarzeń w Toruniu, Bydgoszczy i woj.kujawsko-pomorskim. EuroLimuzyny są, m.in. partnerem regionalnych wyborów Miss Polski oraz Miss UMK, z naszych usług korzystają gwiazdy polskiego show biznesu oraz renomowane firmy. Poniżej zamieszczamy informacje o niektórych wydarzeniach, w jakich braliśmy udział
:

01.06.2013 MICHAYLAND- DZIEŃ DZIECKA
Z okazji Dnia Dziecka po raz 19. odbył się w tym roku w Toruniu na Bydgoskim Przedmieściu wielki festyn- Michayland, organizowany przez ojców michaelitów z parafii na Rybakach. Jedną z licznych atrakcji byl nasz zabytkowy Jaguar Daimler Century Conquest, przy ktorym mali mieszkańcy Torunia mogli zrobić sobie zdjęcia i który przewiozł również na uroczystość toruńskich VIP'ów, w tym Prezydenta Miasta Pana Michała Zaleskiego. Samochód został udostępniony na cały dzień przez naszą firmę charytatywnie.

. .

30.05.2013 WYBORY MISS POLSKI I MISS POLSKI NASTOLATEK KUJAW I POMORZA 2013
W tym roku finał konkursów Miss Polski i Miss Polski Nastolatek Kujaw i Pomorza 2013 odbył się w klubie Stars w hotelu Copernicus w Toruniu. Po raz kolejny nasza firma była partnerem konkursu. Tytułem Miss Eurolimuzyn 2013 wyróżniliśmy toruniankę Kamilę Rumianowską, która zdobyła także tytuł Miss Publiczności. Nagrodą dla Miss Eurolimuzyn był kurs nauki jazdy kat.B w Centrum Szkoleniowym AS Majer oraz talon o wartośći 500zł do wykorzystania na wynajem limuzyny.

. .

07.03.2013 MISS UMK - GALA FINAŁOWA I AFTER PARTY
Gala finałowa Miss UMK tradycyjnie odbyla się w auli UMK. Galę prowadził popularny prezenter Conrado Moreno, a tytuł Miss UMK 2013 zdobyla studentka prawa Agnieszka Fierek. Uczestniczki i zaproszeni gości wzięli też udział w after party, które obyło się w klubie Mockba. Nie mogło tu zabraknąć także i nas- nasze limuzyny obsługiwały galę i after party. Pełna fotorelacja z imprezy znajduje się na stronie klubowa.pl.

. .

. .

28.02.2013 MISS UMK - BEFORE PARTY
W tym roku nasze limuzyny obsługują także wybory Miss UMK. 28 lutego w klubie Mockba uczestniczyliśmy w imprezie promującej galę- Before Party Miss UMK 2013. Pełna fotorelacja z imprezy znajduje się na stronie klubowa.pl. Na finał konkursu zapraszamy już 7 marca do Auli UMK.

. .

. .

18.01.2013 DZIANI I GWIAZDY CYGAŃSKIE
Tym razem gościliśmy w naszej limuzynie jednego z najpopularniejszych wykonawców muzyki romskiej- Dzianiego, syna gwiazdora cygańskiej piosenki Don Vasyla. Koncert Dzianiego odbył się dziś w klubie Blue Kaktus w Toruniu.

. .

11.01.2013 DJ MARC VAN LINDEN - KONCERT
Gościem naszej limuzyny byl dzisiaj Marc van Linden, jeden z czołowych niemieckich DJ'ów, którego koncert odbył się w klubie Cynamon na Rynku Staromiejskim w Toruniu.

. .

26.10.2012 KONCERT ZESPOŁU WEEKEND - ONA TAŃCZY DLA MNIE
Tego wieczoru gościmy na pokładzie naszej limuzyny zespól Weekend, autorów najnowszego hitu dyskotek i Youtube (ponad 10 mln odsłon) "Ona tańczy dla mnie" -utwór, który zna i śpiewa cała Polska :).

. .

. .

13.10.2012 EXCLUSIVE FASHION SHOW I NOC ZAKUPÓW W TORUŃ PLAZA
Z okazji Exclusive Fashion Show i Nocy Zakupów nasze limuzyny możecie dziś oglądać w największej toruńskiej galerii handlowej- Toruń Plaza. Nasze auta znajdziecie przy każdym wejściu do Plazy w godzinach od 19 do 24. Zapraszamy do Toruń Plaza!

. .

. .

08.2012 EUROLIMUZYNY W TV! SERIAL "LEKARZE" (TVN)
Tego lata nasze auta rozwijały swoją karierę filmową :). Braliśmy udział w kilku produkcjach telewizyjnych, m.in. w hitowym serialu "Lekarze" emitowanym na antenie TVN. Niestety, z uwagi na tajemnice scenariusza nie możemy ujawniać więcej szczegółów ani opublikować zdjęć przed emisją odcinków. Zdjęcia pojawią się zaraz po emisji odcinków w TV.

. .

27.04.2012 AKCJA PROMOCYJNA RADIA GRA - SESJA FOTO
Nasz Jaguar wziął udział w sesji zdjęciowej promującej Radio GRA, w której wystąpili znani i lubiani prezenterzy stacji: Mariusz "Składak" Składanowski i Piotrek "Olo" Olszowski. Autorem zdjęć jest toruńska fotograf Ania Wojciulewicz.

. .

. .

01.04.2012 WYBORY MISS POLSKI KUJAW I POMORZA 2012 ORAZ KONCERT LIDII KOPANII
Po raz kolejny nasza firma jest partnerem regionalnego finału Miss Polski. Tytułem Miss Polski EuroLimuzyny w tym roku nagrodziliśmy toruniankę Agnieszkę Terek, która została także I Vicemiss Polski Kujaw i Pomorza 2012 oraz Miss Publiczności. Nagrodą dla Miss EuroLimuzyny jest kurs nauki jazdy kat.B w Centrum Szkoleniowym AS Majer w Toruniu. Atrakcją wieczoru był koncert wokalistki Lidii Kopanii (reprezentującej Polskę w konkursie Eurowizja w 2009r.), którą mieliśmy również przyjemność gościć na pokładzie naszej limuzyny.

. .

. .

. .

. .30.08.2011 EWA FARNA W TORUNIU - 18-LECIE RADIA GRA
Z okazji 18 urodzin Radia GRA na Rynku Staromiejskim w Toruniu wystąpiła Ewa Farna-najpopularniejsza obecnie młoda wokalistka w Polsce. Ewa Farna wraz z zespołem gościła na pokładzie naszej limuzyny, która dowiozła ją na koncert na Rynku. Dziękujemy Ewie za kolejną udaną imprezę, a Radiu Gra za współpracę i życzymy 100 lat!

. .

24.07.2011 FINAŁY XVII OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
Nasze limuzyny przewoziły dziś uczestniczki XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich, zawodniczki klubu LKS Rogowo, które świętowały zdobycie złotego medalu w hokeju na trawie kobiet. Gratulujemy sukcesu!

. .

26.06.2011 ŚWIĘTO TORUNIA - KONCERT "FORMACJI NIEŻYWYCH SCHABUFF"
Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć na pokładzie naszej limuzyny jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów- Formację Nieżywych Schabuff. Zespół był gwiazdą imprezy "Święto Miasta Torunia", która odbyła się na Bulwarze Filadelfijskim.

. .

24.06.2011 MICHAEL JACKSON - IN MEMORY OF THE KING OF POP
Tym razem nasza limuzyna została wynajęta z okazji ogólnopolskiego zlotu fanów Michaela Jacksona, który odbyl się w klubie Pod Arsenałem w Toruniu, a podróżował nią sobowtór króła popu.

.


22.06.2011 ARENA SUMMER DANCE - KONCERT PAULLI
EuroLimuzyny.pl pojawiły się także na największej plenerowej imprezie w Polsce- koncercie Arena Summer Dance, który odbyl się na najnowocześniejszym stadionie żużlowym w Europie- toruńskiej Motoarenie. Gościem naszej limuzyny była znana wokalistka Paulla, autorka takich przebojów jak "Od dziś", "Prosto w serce" czy "Dwa słowa dla życia".

. .


13.05.2011 WYBORY MISS POLSKI 2011 REGIONU KUJAWSKO-POMORSKIEGO
EuroLimuzyny są także partnerem finału wojewódzkiego konkursu Miss Polski 2011, który odbył sie w Bydgoszczy. Tu również nagrodziliśmy jedną z kandydatek tytułem Miss EuroLimuzyny 2011 Regionu Kujawsko-Pomorskiego- została nią 19-letnia torunianka Sylwia Fabiszewska, która zdobyła również koronę I Vicemiss Polski 2011 Regionu Kujawsko-Pomorskiego. Nagrodą dla Miss EuroLimuzyny jest kurs nauki jazdy kat.B w Centrum Szkoleniowym AS Majer w Toruniu.
. .

05.03.2011 WYBORY MISS POLSKI 2011 ZIEMI TORUŃSKO-WŁOCŁAWSKIEJ
Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została oficjalnym partnerem regionalnych finałów Miss Polski i Miss Polski Nastoletek. Podczas gali finałowej, którą poprowadził Krzysztof Ibisz nagrodziliśmy jedną z kandydatek tytułem Miss EuroLimuzyny 2011 Ziemi Toruńsko-Włocławskiej. Tytuł ten przypadł 19-letniej Paulinie Durmowicz z Torunia, która zdobyła także tytuł II Vicemiss Polski 2011 Ziemi Toruńsko-Włocławskiej. Nagrodą dla laureatki był pakiet ekskluzywnych zabiegów fryzjerskich w Salonie Fryzjersko-Kosmetycznym KANT w Toruniu, który jest właścicielem marki EuroLimuzyny.

. .

. .

. .

. .


07.05.2010 CHARYTATYWNY KONCERT ZBIGNIEWA WODECKIEGO
EuroLimuzyny popierają także akcje dobroczynne- w związku z wielkim charytatytywnym koncertem Zbigniewa Wodeckiego, który odbył się na Auli UMK oraz towarzyszącym mu konferencjom medycznym zaoferowaliśmy darmowy przejazd limuzyną.
30.04.2010 KONCERT DODY I 13 URODZINY FASHION TV
Tym razem EuroLimuzyny pojawiły się na 13 urodzinach stacji telewizyjnej Fashion TV oraz koncercie Dody, najpopularniejszej polskiej wokalistki.

. .21.08.2008 OGÓLNOPOLSKA PREMIERA IPHONE 3G
Uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej premierze telefonu iPhone w sieci Orange, która odbyla się w nocy z 21 na 22 sierpnia.

To tylko niektóre z wydarzeń, w jakic mieliśmy przyjemność uczestniczyć, wkrótce zamieścimy informacje o kolejnych. Przede wszystkim jednak jesteśmy dumni z tego, że możemy towarzyszyć Wam, mieszkańcom naszego regionu w ważnych momentach w Waszym życiu- w Waszych ślubach, zaręczynach, chrzcinach, rocznicach czy urodzinach. Wszystkim dziękujemy za okazane nam zaufanie i polecamy się na przyszłość!

EuroLimuzyny.pl - najwyższa jakość w najlepszej cenieJaguar & Lincoln na ślub samochód na ślub w Toruniu- wynajem limuzyn i retro aut zabytkowych na ślub w Toruniu i Bydgoszczy


Kujawsko-Pomorski Salon Wynajmu Limuzyn EuroLimuzyny.pl

Toruń | Bydgoszcz | Włocławek | Inowrocław | Grudziąd
z