Oferta Limuzyny Ceny

Marzyłeś kiedyś o sportowym kabriolecie Porsche i pięknej żonie u boku? Teraz obydwa ta marzenia mogą spełnić się jednocześnie!

Prezentujemy Państwu naszą nową propozycję na sezon ślubny 2013/14:

wyjątkowo piękne i dynamiczne
PORSCHE BOXSTER
które możesz sam poprowadzić do ślubu!

Proponujemy nowoczesnego, sportowego kabrioleta do ślubu:

Jedyna taka oferta w regionie!


Cabrio to idealna opcja na ślub w ciepły, słoneczny dzień - bądźcie widoczni, pokażcie swoją radość całemu światu!

Jesteśmy przygotowani także na niespodziewany deszcz - Porsche posiada elektrycznie składany dach, który składa się w zaledwie 12 sekund!

Dynamiczna, sportowa sylwetka i rasowy dźwięk mocnego silnika- Porsche sprawi niesamowite wrażenie na Twoim ślubie!Zaskocz gości weselnych- sam poprowadź auto do ślubu!
Kabriolet jest wynajmowany bez kierowcy- Pan Młody sam prowadzi auto. Wyglada to tak: w dniu slubu podstawiamy Panstwu samochod o umowionej godzinie pod Wasz dom, nastepnie po uroczystosci odbieramy samochod z sali weselnej -nie musza sie wiec Panstwo o nic martwic, samochod jest dostarczony (oczywiscie w pelni przygotowany- umyty, zatankowany i przystrojony) i pozniej odbierany.


 Możliwość dojazdu do Młodej Pary na terenie woj. kujawsko-pomorskiego i sąsiednich województw (a na życzenie także w całej Polsce) 


W cenę wliczone przystrojenie ślubne samochodu (kwiaty, kokardki, tablice rejestracyjne). Posiadamy duży wybór dekoracji w różnych kolorach, istnieje też możliwość założenia własnej dekoracji klienta.
Zarezerwuj naszego sportowego Porsche na ślub już dziś!
Kujawsko-Pomorski Salon Wynajmu Limuzyn EuroLimuzyny.pl

Toruń | Bydgoszcz | Włocławek | Inowrocław | Grudziąd
z