Oferta Limuzyny Ceny

FIAT JEST TRENDY - NOWY HIT SEZONU ŚLUBNEGO !
Oferujemy wynajem do ślubu kultowego auta epoki PRL

Polski Fiat 125p

dokładnie odrestaurowany, w kolekcjonerskim stanie

piękny kolor, idealny na ślub - jasna kość słoniowaSamochód wzbudza duże zainteresowanie i sympatię- gdziekolwiek się pojawi

Nasz Fiat jako jeden z nielicznych egzemplarzy tego modelu zostal wpisany do Wojewódzkiej Ewidencji Zabytków Urzędu Ochrony Zabytków. Posiada żółte (zabyttkowe) tablice rejestracyjne i opinię techniczną rzeczoznawcy samochodowego z Biura Rzeczoznawstwa Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego "Motoekpert", zgodnie z którą pojazd jest bez zmian stylistycznych i przeróbek konstrukcyjnych, odrestaurowany i w idealnym stanie technicznym.
Wyjątkowa okazja, aby pojechać do ślubu autem swojego dzieciństwa! Być może Twoi Rodzice również jechali Fiatem do ślubu?

Fiat prezentuje się niemal jakby właśnie wyjechał z fabryki -uroku dodają mi połyskujące w słońcu chromowane elementy

Całkiem obszerne i wygodne wnętrze pokryte ekoskórą, zachowane w oryginalnym, nienagannym stanie


Możliwość dojazdu do Młodej Pary na terenie woj. kujawsko-pomorskiego i sąsiednich województw (a na życzenie także w całej Polsce)


 


W cenę wliczone przystrojenie ślubne limuzyny (kwiaty, kokardki, tablice rejestracyjne). Posiadamy duży wybór dekoracji w różnych kolorach, istnieje też możliwość założenia własnej dekoracji klienta.PROMOCJA! Atrakcyjna cena wynajmu:
50% taniej niż zagraniczne auta zabytkowe!


Kujawsko-Pomorski Salon Wynajmu Limuzyn EuroLimuzyny.pl

Toruń | Bydgoszcz | Włocławek | Inowrocław | Grudziąd
z